Choď na obsah Choď na menu
 


Sezóna 2017/2018 D I S K U S I A

article preview

Podľa hodnoverných informácíí nebude

ľadová plocha na zimnom štadióne v

Michalovciach v prevádzke minimálne do

konca roka 2017. Píšte svoje názory čo zo

sezónou.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Marian - Vranov

Ja osobne za Vranov niesom lebo jeden hokej do Vranova u mna to robi 130km. Raz za mesiac by sa to mozno dalo ale kazdy tyzden robit tolko km urcite nie.

Laci - Zaujem

Treba sa rozhodnut cim skot lebo rezervacky na lad sa uz robia necha sa kazdy vyjadri ci ma alebo nema zaujem chodit ....ak ano najst volny termin

Maroš - Plán "B"

Ak aspoň 16 hráčov ( bez brankárov) záväzne nepovie že bude chodiť, nemá význam vybavovať ľad. Aj keď nájdeme vyhovujúci čas a bude nás chodíť 10 nemá to význam.
Druhá možnosť je, že do konca roka nebude Kondors fungovať a dáme sa dokopy cca 10 hráčov plus brankár a nájdeme partiu, ktorá ma také isté problémy ako my. Dáme dokopy dve partie a budeme chodiť hrať proti sebe. V priebehu budúceho týždňa ak sa neozvú naši hokejisti, budem uvažovať nad plánom B.

Michal - VT

Podľa mňa ak je cena rovnaka aj vo VT aj v HE je určite lepšie VT aj podmienky. Len ide o to najst vhodny čas aby nas aj chodilo a aby oni mali voľny tento termin.

Barby - Asi jedno :)

Cena ladu je vsade rovnaka? Kvalitativne bude asi najlepsi lad vo VT. ... Podla mna a dalsia vec kedy by sa vlastne zacala sezóna? Kedze tam uz je lad celorocne:))

Matúš - #29

Zamňa môže byť Vranov a Humenné,ak by sme sa vedeli nejak dohodnúť na doprave,teoreticky aj Trebišov.

Maroš - Vranov? Trebišov? Humenné?

Budeme dochádzať na niektorý z okolitých štadiónov?

 

Meniny

Meniny na web

Odpočet


Počasie na päť:


Mail listŠtatistiky

Online: 4
Celkom: 253293
Mesiac: 8134
Deň: 316